RN73C1E5K9BTD
MFR.Part #
RN73C1E5K9BTD
JLCPCB Part #
C4011148
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS