RN73C1E59KBTD
MFR.Part #
RN73C1E59KBTD
JLCPCB Part #
C2080109
Description
-55℃~+155℃ 25V 59kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS