ERJPA2F2003X
MFR.Part #
ERJPA2F2003X
JLCPCB Part #
C541929
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS