RN73C1E576RBTD
MFR.Part #
RN73C1E576RBTD
JLCPCB Part #
C1719788
Description
-55℃~+155℃ 25V 576Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS