RN73C1E536RBTD
MFR.Part #
RN73C1E536RBTD
JLCPCB Part #
C1718118
Description
-55℃~+155℃ 25V 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS