RN73H1ETTP3011F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3011F50
JLCPCB Part #
C2518991
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS