H46K19DYA
MFR.Part #
H46K19DYA
JLCPCB Part #
C1409602
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS