RN73C1E53R6BTG
MFR.Part #
RN73C1E53R6BTG
JLCPCB Part #
C3917672
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS