TMR120-1H4-B012D10,03000
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TMR120-1H4-B012D10,03000
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 120A 12V 24V@DC 30ms 30ms AgNi Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS