RP73D2B13KBTG
MFR.Part #
RP73D2B13KBTG
JLCPCB Part #
C4251715
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS