RN73C1E2K74BTG
MFR.Part #
RN73C1E2K74BTG
JLCPCB Part #
C4079215
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS