RR03J3R0TB
MFR.Part #
RR03J3R0TB
JLCPCB Part #
C3374959
Description
-55℃~+235℃ 3W 3Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS