KRPA-11AG-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KRPA-11AG-12
JLCPCB Part #
C6072403
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10A 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS