RN73C1E1K74BTG
MFR.Part #
RN73C1E1K74BTG
JLCPCB Part #
C3925074
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS