RN73C1E12K7BTG
MFR.Part #
RN73C1E12K7BTG
JLCPCB Part #
C4125952
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS