RN73C1J8R45BTD
MFR.Part #
RN73C1J8R45BTD
JLCPCB Part #
C2089925
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS