AT0402BRE0711KL
MFR.Part #
AT0402BRE0711KL
JLCPCB Part #
C7217739
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS