RN73A2A24K9BTD
MFR.Part #
RN73A2A24K9BTD
JLCPCB Part #
C4111579
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS