3430A2F120RTD
MFR.Part #
3430A2F120RTD
JLCPCB Part #
C5501773
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS