RN73A2A4K99BTD
MFR.Part #
RN73A2A4K99BTD
JLCPCB Part #
C4212938
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS