RH73H2A20MKTN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RH73H2A20MKTN
JLCPCB Part #
C4159897
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 20MΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS