RH73H2A40MKTN
MFR.Part #
RH73H2A40MKTN
JLCPCB Part #
C2090377
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 125mW 40MΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS