RGP0207CHJ470M
MFR.Part #
RGP0207CHJ470M
JLCPCB Part #
C1399554
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470MΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS