CRGH1206F60R4
MFR.Part #
CRGH1206F60R4
JLCPCB Part #
C4128498
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS