CRGH2010F787R
MFR.Part #
CRGH2010F787R
JLCPCB Part #
C2146118
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS