RA73F2A88R7BTD
MFR.Part #
RA73F2A88R7BTD
JLCPCB Part #
C4123789
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS