RP73D2A61K9BTDF
MFR.Part #
RP73D2A61K9BTDF
JLCPCB Part #
C4000491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS