RA73F2A1K54BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K54BTD
JLCPCB Part #
C3990480
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.54kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS