H4P200RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P200RDCA
JLCPCB Part #
C1408916
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS