RA73F2A1K54BTDF
MFR.Part #
RA73F2A1K54BTDF
JLCPCB Part #
C4018264
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.54kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS