CRGH0603F7K15
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F7K15
JLCPCB Part #
C2098323
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS