RA73F1J88R7BTD
MFR.Part #
RA73F1J88R7BTD
JLCPCB Part #
C3948992
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS