RA73F1J88R7BTDF
MFR.Part #
RA73F1J88R7BTDF
JLCPCB Part #
C4205454
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS