ERJUP3F2403V
MFR.Part #
ERJUP3F2403V
JLCPCB Part #
C544106
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS