RA73F1J78R7BTD
MFR.Part #
RA73F1J78R7BTD
JLCPCB Part #
C4219912
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS