RA73F1J59RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J59RBTDF
JLCPCB Part #
C5716973
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS