RA73F1J590RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J590RBTDF
JLCPCB Part #
C5716971
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS