RA73F1J549RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J549RBTDF
JLCPCB Part #
C4348517
Package
0603
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS