RA73F1J2K49BTDF
MFR.Part #
RA73F1J2K49BTDF
JLCPCB Part #
C4138259
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS