YR1B29K4CC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B29K4CC
JLCPCB Part #
C1402453
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS