RA73F1J24K9BTDF
MFR.Part #
RA73F1J24K9BTDF
JLCPCB Part #
C4243056
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS