RA73F1J215RBTD
MFR.Part #
RA73F1J215RBTD
JLCPCB Part #
C3948439
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 215Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS