RA73F1J255RBTD
MFR.Part #
RA73F1J255RBTD
JLCPCB Part #
C4292546
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS