H46K34BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H46K34BCA
JLCPCB Part #
C1410042
Package
Plugin
Description
500mW 6.34kΩ ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS