RA73F1J17K4BTD
MFR.Part #
RA73F1J17K4BTD
JLCPCB Part #
C4302380
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 17.4kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS