RA73F1J12K4BTD
MFR.Part #
RA73F1J12K4BTD
JLCPCB Part #
C3923879
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 12.4kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS