RA73F1J27K4BTD
MFR.Part #
RA73F1J27K4BTD
JLCPCB Part #
C4259024
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS