RA73F1J15K8BTD
MFR.Part #
RA73F1J15K8BTD
JLCPCB Part #
C4182550
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS