RA73F1J11K8BTD
MFR.Part #
RA73F1J11K8BTD
JLCPCB Part #
C4169027
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS