RA73F1J12K7BTD
MFR.Part #
RA73F1J12K7BTD
JLCPCB Part #
C3968622
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 12.7kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS